Akcia! Fresh Coco 1 kg teraz zadarmo k nákupu Kaloud Lotus

Akce Fresh Coco zdarma ke Kaloud LotusUhlíky do vodnej fajky Fresh Coco 1 kg teraz dostanete ako darček zadarmo pri nákupe pomôcky Kaloud Lotus.
Kaloud Lotus je jedinečný heat management, ktorým môžete jednoducho usmerňovať prúd vzduchu, ktorý prúdi na rozžeravené uhlíky, a tým určujete výslednú teplotu fajčenej zmesi. Tabak sa neprepaľuje a fajka vydrží úmerne dlhšie. Celý tento proces je možný vďaka konštrukcii Kaloudu. Vonkajší obal je dvojplášťový a vývod horúceho vzduchu je sprostredkovaný otvormi na bokoch tesne nad úrovňou spodnej roviny Kaloudu. Plocha, na ktorú sa kladie uhlík je celistvá, a preto prenáša len teplo a nedovolí popolu dostať sa do fajčenej zmesi.
Kaloud Lotus má kruhovitý tvar a kocky normálneho prírodného uhlia sa nedajú ideálne vmestnať do tohoto priestoru. Vďaka Fresh Coco uhlíkom môžete využiť priestor Kaloud Lotusu takmer ideálne. Sú priamo robené  pre túto legendárnu pomôcku.
Fresh Coco sú prírodné uhlíky ideálne pre kruhovitý prierez Kaloud Lotusu. Sú vyrábané z kokosových škrupiniek a zanechávajú max 2% zbytkového popola. Približná doba žeravosti je približne 120 minút!

Využite jedinečnú, časovo obmedzenú akciu! Fresh Coco 1 kg zadarmo k nákupu Kaloud Lotusu len do konca mesiaca októbra 2015.