Bohemian a Oduman, mená so zvukom kvality

Bohemian a OdumanČeské sklo má po celom svete ozaj dobré meno. Krása českého skla preniká do povedomia ľudí v takmer každej krajine. Um tunajších sklárov môžeme vidieť nie len na ich umeleckých predmetoch, ale i na veciach, ktoré užívame takmer každý deň. Krásne a precízne zdobenie v spojení s kvalitným základom, na ktoré sa toto zdobenie nanáša. To všetko má krásny zvuk značky Bohemia. Teraz si môžete vázy so značkou El Nefes a Bohemian, ktoré pochádzajú z dielne tunajších majstrov, zabezpečiť i k svojim vodným fajkám.
Zvuk kvality je tá správna tónina, ktorá sprevádza i ďalšiu novinku. Tentokrát je to turecká vodná fajka Oduman N5. V poradí piaty model známeho výrobcu Oduman je v zaujímavom prevedení spojenia kovu a skla s neobvyklým moderným designom. Sklenené telo je umiestnené v kovovom stojane, ktorý zaisťuje dokonalú stabilitu. Do spodnej časti stojana sa dá umiestniť LED modul, ktorý ešte zvýši atraktivitu tejto vodnej fajky.
Ďalšou novinkou sú uhlíky do vodnej fajky Tom Cococha Gold. Je pravdou, že tieto prírodné uhlíky už nejaký ten čas v ponuke máme. Prečo teda novinka? Teraz sú totiž k dispozícii v malom, doslova vreckovom balení. Krabička obsahuje iba 9 ks uhlíkov.