Nie je všetko zlato čo sa blyští - mosadzné novinky značky Kaya

Kaya novinkyMá zlatistý vzhľad a používa sa už od staroveku. Prvé predmety sa začali vyrábať v Egypte, a to zložitým žíhaním mede s oxidom zinočnatým na drevenom uhlí.
Takto vzniknutý kov - mosadz, bola veľmi drahá, a preto slúžila na výrobu mincí a šperkov.
Vďaka svojim chemickým vlastnostiam sa používa dodnes. Od žíhania nad dreveným uhlím sa už upustilo. Moderné metódy dali mosadznej zliatine mnoho tvárí, a tak okrem jednoduchej mosadze pribudli ešte legované, ktoré majú prídavky daľších prvkov, čím sa menia ich vlastnosti.
Mosadz je použitá i na výrobu tiel nových vodných fajok značky Kaya - spolu s krásnym zdobením robia tieto fajky veľmi atraktívnymi. Avšak okrem už zmienených fajok sú v novom tovare i ďalšie položky, ktoré doporučujeme neprehliadnuť. Náhradné vázy, štýlové náustky pre silikónové hadice Aluspike, čistiace štetky, kokosové uhlie pod názvom Cocosflame a ďalší zaujímavý tovar. Stačí si proste len vybrať.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie