Skarabeus posvätný na vodných fajkách Kaya

Kaya nové zbožíTento chrobák bol v starovekom Egypte uznávaný ako symbol slnečného cylu a znamenal znovuzrodenie alebo stále sa opakjúce vzkriesenie. V tarote je Skarabeus symbolom vychádzajúceho slnka, všemocného Stvoriteĺa a ochrancom pred zlom. Moc tohoto symbolu dáva majiteľovi bohatstvo a šťastie a ochraňuje pred zlom.
Symbol Skarabea si zrejme nevybrala náhodne ani značka Kaya. Neustála inovácia a tvorba nových produktov plne korešponduje s podstatou symbolu Skarabea, ktorého má značka Kaya vo svojom logu. V novom tovare vynikajú vodné fajky Inox, ktoré upútajú svojou jednoduchosťou a zároveň veľmi moderným vzhľadom. Majú prepracovaný a osvedčený bajonetový spoj medzi telom a vázou vodnej fajky. Žiadne šrubovanie, či pracné nasadzovanie, len jednoduchý klik a diely sú pevne na svojom mieste. Nemožno nespomenúť ani farebné zladenie hadice a tela vodnej fajky. Je jedna z mála, ktorá má nielen strieborné telo, ale k nemu i striebornú hadicu.  Celý šlauch je zakončený úzkym hliníkovým náustkom Aluslim, a tak je farebná vyváženosť kompletná.
Kto zatúži mať ďalšie doplnky s logom Skarabea, ten môže zvoliť  Heat Management či nový, 18 cm tarbuš a 5,5 cm veľké hygienické náustky Kaya. Vo výpočte noviniek môžeme pokračovať, a to novým elektrickým žeravičom na prírodné uhlíky a nádherne farebnými korunkami Kaya Block Funnel, ktoré sa dajú farebne zladiť so silikónovými hadicami.
V rade noviniek nesmieme obísť doplnenie radu fajok Oduman o ďalší kúsok, a to Oduman N4 28cm biela.
Najväčších Titánov si necháme na záver. Nové cestovné vodné fajky Hekkpipe. Fajky malé veľkosťou, ale ohromné svojou odolnosťou, tento raz vo farebných variantách i luxusnom prevedení.