Bajonet, pemza a hliník

Narikela premiumZdanlivo nesúrodé pojmy a i napriek tomu majú čosi spoločné. Snáď  bude zaujímavé predstaviť ich jednotlivo. Bajonetový závit je spoľahlivé a jednoduché spojenie, kde jedna časť do druhej perfektne zapadne púhym otočením. Proste klik a je to. Nové vodné fajky Narikela Premium majú toto bajonetové spojenie medzi telom a vázou vodnej fajky. Táto rada vodných fajok sa vyznačuje ľahkým ťahom, ktorý vzniká aj vďaka skrátenej trubici ponorenej do vody vo váze vodnej fajky (downstem).

Vysoko porézna vyvretá hornina je tiež nazývaná sopečné sklo alebo pemza. Jej použitie v kozmetike je známe. Teraz našla pemza ďalší smer svojho využitia. Vďaka svojmu zloženiu (sklenené vlákna) ľahko odoláva vysokým teplotám, ktoré vznikajú pri pálení uhlíkov. Nové korunky typu phunnel značky Monster sú vyrobené práve z tohto netradičného materiálu. Povrch korunky je upravený glazúrou. Monster Kali je kompatibilná s heat management typu Kaloud, Lotus, Oduman Ignis, Kaya Block ai.

Nové náustky značky Aladin sú vyrobené z hliníku a sú určené pre silikónové hadice. Tenké, jednoduché a veľmi praktické. Pri fajčení nemusíte mať pocit, že máte v ústach banán! Primer náustku 1,1cm je veľmi príjemný.