Kúzlo sklenených velikánov

Vodní dýmky Magic GlassNykty so svojim synom zostupuje v noci a prechádza sa po zemi. Syn ticho a nepozorovane zosiela na všetky živé tvory spánok, ktorý všetkých zbavuje starostí a trápení. Hypnos - meno boha spánku zo starých gréckych bájí, sa stalo inšpiráciou pre jednu z krásnych vodných fajok Magic Glass. I ďalším vodným fajkám tejto značky boli zrejme inšpiráciou mená velikánov starého Grécka. V názve fajok sa objavuje bájna bohyňa odplaty Nemesis, ničiteľka Hydra, či všeobecne známy boh mora Poseidón. Okrem gréckej mytológie majú fajky Magic Glass i svoje modernejšie názvy ako Aramis a Junior.
Základným materiálom, z ktorého sú krásky Magic Glass vyrobené, je sklo. Precízny um sklárov sa podpisuje na každom kúsku týchto nádherných fajok. Sú to fajky, ktoré budú dominantou Vašej izby či obývačky. Najvyššia sklenená fajka v našej ponuke je bezdebaty Magic Glass Aramis. Svojimi 79 cm výšky má čo doháňať za svojim filmovým hrdinným menovcom, ale vo svojej kategórii sklenených fajok je jednoznačne velikánom! Ďalšie fajky však za týmto obrom nezaostávajú a určite si nájdete svojho silného zástupcu.
V novom tovare môžete nájsť i pôsobivé náustky, tiež značky Magic Glass a vychytávky typu sklenený tarbuš či Chytač melasy.