Zvýšenie stavu noviniek o ďalších 100 položiek

Novinky Aladin

Aj keď sa člověk veľmi snaží, predsa len sa mu občas podarí malá nehoda v podobe rozbitého hrnčeka či pohára. Avšak pokiaľ sa takáto nehoda stane na vodnej fajke, presnejšie povedané postihnutou časťou je váza, potom môže nastať martýrium so zháňaním novej, ktorá by plne nahradila tú pôvodnú, aby celá fajka neprišla o svoje autentické kúzlo. S novým radom Aladin Origins už nemusíte zalamovať rukami a pracne zháňať náhradnú vázu. V ponuke je ich dosť, aby ste bez problémov našli tú svoju.
Ďalšou novinkou je top na vodnej fajke a tým je korunka. Firma Aladin sa snaží doviesť korunku k čo najväčšej dokonalosti. Pod názvom Top Heat Reactor Set sa skrýva nielen korunka so špecifickým technickým riešením, ale súčasťou tohoto setu je aj Heat Reactor, ktorý sa nasadzuje priamo na korunku a pôsobí zároveň i ako tarbuš. Kovové prevedenie zvyšuje životnosť celého setu a umožňuje využitie konštrukčných vychytávok, ktoré by boli na keramickej korunke ťažko uskutočniteľné. V korunke sú z vnútornej strany jej steny otvory na odovod vytvoreného dymu. Kvôli správnemu umiestneniu Heat reaktoru je uprostred stabilizačná tyčinka.
Milovníkom fajčenia bez nikotínu vyjde nový tovar taktiež v ústrety. Nové príchute minerálnych kamienkov Ice Rockz zaiste prídu vhod.
Ďalšími položkami v novinkách sú prírodné bambusové uhlíky Bamboocha a kokosové uhlíky CoAla. Ich výhody sú snáď notoricky známe. Kto ich nevyskúšal tak prichádza o mnohé potešenia z čistoty výsledného dymu.
V toľkých nových položkách by sa nemali stratiť plynové žhaviče Hookah Flame, ktoré pomôžu rozpáliť prírodné uhlíky behom krátkej chvíľky. Majú vymeniteľné kartuše (náplne) a určite ich, okrem rozpaľovania uhlíkov, môžete využiť i na ohrev jedla pri kempovaní. Je jednoducho skladný a môžete ho mať všade po ruke.