Celosklenené krásky - vodné fajky Nebula

Vodní dýmky NebulaKeď si dáte Wikipédiou vyhľadať slovo nebula, tak zistíte, že má viacero významov. V ponuke figuruje hneď 7 odlišností. Od literárnej ceny, kozmickej lode Star Treku, fenotypu, oblátky na liek v prášku, cez kozmický útvar znamenajúci hmlovinu, po ľahký očný zákal či počítačovú hru. Ďalším významom tohoto slova je nová značka vodných fajok - Nebula. Vo Wikipedii sa toto ešte neprejavilo, ale zásadná vec je, že je tu a stojí za pozornosť.
Aké sú teda vodné fajky Nebula a ako vyzerajú? Ich základným výrobným materiálom sa stalo sklo. Toto je použité nielen na telo, vázu a ventily, ale fajky Nebula majú i celosklenenú  korunku. Súčasťou je silikónová hadica, ktorá vhodne dopĺňa transparentný image tohoto radu fajok. Vodné fajky Nebula Calypso a Telesto majú v základnom predajnom vybavení praktický čalúnený kufrík.
V novém zboží pribudli uhlíky Tom Cococha Diamond, ktoré sú z radu prírodných uhlíkov a majú až 85%-ný obsah pevného uhlia. Ďalšou novinkou je náhradná váza Top Mark Anat Painted 16 cm zelená.