Celosklenené krásky - vodné fajky Nebula

Vodní dýmky NebulaKeď si dáte Wikipédiou vyhľadať slovo nebula, tak zistíte, že má viacero významov. V ponuke figuruje hneď 7 odlišností. Od literárnej ceny, kozmickej lode Star Treku, fenotypu, oblátky na liek v prášku, cez kozmický útvar znamenajúci hmlovinu, po ľahký očný zákal či počítačovú hru. Ďalším významom tohoto slova je nová značka vodných fajok - Nebula. Vo Wikipedii sa toto ešte neprejavilo, ale zásadná vec je, že je tu a stojí za pozornosť.
Aké sú teda vodné fajky Nebula a ako vyzerajú? Ich základným výrobným materiálom sa stalo sklo. Toto je použité nielen na telo, vázu a ventily, ale fajky Nebula majú i celosklenenú  korunku. Súčasťou je silikónová hadica, ktorá vhodne dopĺňa transparentný image tohoto radu fajok. Vodné fajky Nebula Calypso a Telesto majú v základnom predajnom vybavení praktický čalúnený kufrík.
V novém zboží pribudli uhlíky Tom Cococha Diamond, ktoré sú z radu prírodných uhlíkov a majú až 85%-ný obsah pevného uhlia. Ďalšou novinkou je náhradná váza Top Mark Anat Painted 16 cm zelená.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie