Čo má spoločné Provost, Chimney a Magnum?

UNITYNie len jar je v plnom prúde, ale i prúd nového tovaru vás iste poteší rovnako, ako pekné a slnečné počasie. Vlastne je toho toľko, že človek ani nevie, z ktorého konca začať. Vodné fajky UNITY sú jednoduché, prosté a vyšperkované technickými detailami, ktoré zapadajú do designu týchto fajok a tvoria ich jedinečnú funkcionalitu. Teraz v novej variante UNITY Prime 49 cm a UNITY Magnum 69 cm. Zvoliť môžete i lákavé dvojšlauchové prevedenie. Možnosť dokúpiť si difúzor, náhradnú vázu, tesnenie či náustok tiež nie je na zahodenie.

Ďalej vo výpočte noviniek nesmie chýbať tovar, ktorý svojou eleganciou nadchne každého milovníka vodníc. Sú ním čím ďalej, tým viac obľúbené celosklenené vodné fajky, tentokrát pod značkou Lava. V ich základnom príslušenstve nájdete trebárs i malú sklenenú korunku, adaptéry, či sklenené sitko plniace funkciu závetria. Výhodou je i elegantný čalúnený kufrík.

Pod značkou Lava je teraz novo v predaji i elektrický žhavič na uhlíky do vodnej fajky. Malý, skladný a proste tak akurát na rozpálenie prírodných uhlíkov.
Už ste počuli slovíčko Provost? Toto nie je skomolenina slova pravosť, ale názov špeciálnej pomôcky na korunky značka AOT - Apple on Top. Slúži ako tzv.heat management a zároveň i ako tarbuš. Je isté, že komfort vďaka tejto „vymyslenosti“ sa zreteľne zvýši. Predĺži sa doba fajčenia, a to s menším počtom uhlíkov, popol sa nesype do korunky a dokonca Provost zjemňuje dym. Ak nevlastníte korunku AOT, nezúfajte. Táto pomôcka sa dá použiť i na iné korunky štandardných veľkostí.
Na záver sme nechali perličku v podobe korunkových setov značky Chimney. Nemusíte sa zdržiavať prípravou alobalu. Špeciálne sitko vám poslúži lepšie, ako hliníková fólia.